Gayrimenkul Yöneticiliği 

Gayrimenkul Yöneticiliği, Emlak Yöneticiliği, Mülk Yöneticiliği, Bina Tesis Yönetimi,Teknik, Mekanik Bakım, Onarım, Temizlik, Güvenlik, Hizmetlerin mükemmel akmasını sürekli hale getirmek, kaynakları doğru kullanarak bu hizmetleri satın alan müşterilerimizin asıl faaliyet alanlarına yönelmelerine katkıda bulunmak.
Hizmet talep eden müşterilerinin isteklerini iyi analiz ederek oluşturulan hizmet tasarımları sayesinde müşterilerinin beklentileri doğrultunda çözümler üreten BTH, müşterisi ile bir bütünlük içersinde çözüm ortaklıkları yürütmektedir.
Sunduğu hizmetlerin kalitesi bağımsız kurumlarca denetlenerek başarılı bulunmuş ve belgelendirilmiştir.
Web sitemiz sayfalarında, sunduğumuz hizmetler temizlik, güvenlik, bina, tesis, apartman, residence yönetim hizmetleri, proje, enerji ve kaynakların yönetimi, teknik yönetimler, paketleme hizmeti, kalifiyeli personel istihdamı, ve bu birimlerde oluşturulan size ve projeye özel ekipler: inşaat sonrası temizlik ekibi, endüstriyel temizlik ekibi, ev temizliği ekibi, ofis temizliği ekibi, bio ürün kullanım çalışmaları, özel güvenlik personeli, ilaçlama hizmeti ekibi, acil hizmet sunum ekibi, sağlık kuruluşu temizlik ekibi, hijyen temizlik ekibi, dezenfeksiyon hizmetleri vb. birçok konuda bilgi bulacaksınız.

[ 3 Yorum ] ( 631 Gösterim ) [ 0 trackbacks ] permalink ilgili link ( 3 / 381 )

<Önceki | 1 |